Med slipad dekor. Signerade, en daterad -56. (Längd 7-11)
750 SEK | 2016-11-06 11:27 |
700 SEK | 2016-11-03 23:17 |
600 SEK | 2016-11-04 15:41 |
150 SEK | 2016-11-03 22:19 |
100 SEK | Startpris |