Träskuren och bemålad figur, man med lie. Signerad och daterad 1954. (Höjd 27,5)
1 600 SEK | 2016-11-06 12:00 |
1 500 SEK | 2016-11-06 11:59 |
1 400 SEK | 2016-11-06 11:48 |
1 100 SEK | 2016-11-03 20:32 |
1 000 SEK | 2016-11-05 15:55 |
500 SEK | 2016-11-04 15:38 |
100 SEK | Start price |