Olja på pannå, "Sollerö Borrbergs Fäbodar". Signerad, med dedikation till Robert Högfeldt. (23x32)
400 SEK | 2016-11-06 11:57 |
350 SEK | 2016-11-04 22:54 |
250 SEK | 2016-11-04 19:35 |
150 SEK | 2016-11-04 16:15 |
100 SEK | 2016-11-03 21:51 |
100 SEK | Startpris |