Färglitografi, komposition. Signerad. Ram saknar glas, bladets övre kant med mindre veck. (62x48,5)
3 700 SEK | 2016-11-06 12:22 |
3 600 SEK | 2016-11-06 11:04 |
350 SEK | 2016-11-04 14:59 |
100 SEK | Startpris |