Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (60x42)
1 900 SEK | 2016-11-06 11:59 |
1 800 SEK | 2016-11-06 11:03 |
1 200 SEK | 2016-11-05 22:33 |
800 SEK | 2016-11-04 10:02 |
550 SEK | 2016-11-04 15:01 |
350 SEK | 2016-11-04 14:14 |
250 SEK | 2016-11-03 21:35 |
200 SEK | 2016-11-03 20:47 |
100 SEK | Startpris |