Olja på duk, nakenstudie. Signerad Lisa Walan. Mindre färgretusch. (81x42)
550 SEK | 2016-11-06 11:45 |
500 SEK | 2016-11-05 22:06 |
300 SEK | 2016-11-06 11:42 |
100 SEK | Startpris |