Olja på duk, "I Floda-stugan". Signerad. (45x55)
1 800 SEK | 2016-11-05 20:48 |
1 700 SEK | 2016-11-05 18:32 |
1 600 SEK | 2016-11-05 15:58 |
1 000 SEK | 2016-11-04 22:32 |
700 SEK | 2016-11-03 22:25 |
600 SEK | 2016-11-03 21:08 |
100 SEK | Startpris |