Olja på duk, mansporträtt. Signerad och daterad 1950. (58x46)
1 200 SEK | 2016-12-10 14:48 |
1 100 SEK | 2016-12-11 07:09 |
500 SEK | 2016-12-10 15:21 |
400 SEK | 2016-12-10 14:17 |
300 SEK | 2016-12-09 21:28 |
100 SEK | Startpris |