Facettslipad kupa med förgylld dekor av girlander. Slipad stomme. Mindre naggar, förgyllningsslitage. (Höjd 16,5)
850 SEK | 2016-12-11 11:13 |
850 SEK | 2016-12-11 11:57 |
650 SEK | 2016-12-09 08:41 |
550 SEK | 2016-12-10 23:59 |
250 SEK | 2016-12-10 00:53 |
150 SEK | 2016-12-09 11:47 |
100 SEK | Startpris |