Färglitografi. Signerad, numrerad och daterad 82. Inramad. (70x42)
600 SEK | 2016-12-09 01:18 |
550 SEK | 2016-12-11 12:50 |
250 SEK | 2016-12-09 19:50 |
100 SEK | Startpris |