Färglitografi, "Hjort". Signerad och numrerad. Oramad. Ett hörn med veck. (25,5x32,5)
1 300 SEK | 2016-12-11 11:14 |
1 200 SEK | 2016-12-11 12:52 |
1 000 SEK | 2016-12-10 00:30 |
900 SEK | 2016-12-11 08:46 |
800 SEK | 2016-12-10 14:22 |
200 SEK | 2016-12-08 20:34 |
150 SEK | 2016-12-08 20:37 |
100 SEK | Startpris |