Kupa med graverad och förgylld dekor. Fot med omvikt kant. Förgyllningsslitage. (Höjd 15,5)
1 400 SEK | 2016-12-11 11:58 |
1 300 SEK | 2016-12-11 11:14 |
1 200 SEK | 2016-12-11 11:52 |
700 SEK | 2016-12-09 21:36 |
650 SEK | 2016-12-11 09:19 |
450 SEK | 2016-12-10 00:52 |
300 SEK | 2016-12-09 13:30 |
200 SEK | 2016-12-09 08:59 |
100 SEK | Startpris |