Pastell, "Moder och barn". Signerad och daterad 1950. (57x43)
750 SEK | 2016-12-08 21:58 |
700 SEK | 2016-12-11 11:29 |
500 SEK | 2016-12-10 09:46 |
100 SEK | Startpris |