Träskuren och bemålad skulptur. Signerad och daterad 1969. (Höjd 16)
450 SEK | 2016-12-11 07:52 |
400 SEK | 2016-12-10 11:26 |
300 SEK | 2016-12-10 07:44 |
250 SEK | 2016-12-09 09:38 |
150 SEK | 2016-12-08 20:06 |
100 SEK | Startpris |