Bl.a. signerade. Den näst minsta med fotnaggar. (Höjd 8-24)
1 100 SEK | 2016-12-11 12:00 |
1 000 SEK | 2016-12-11 11:49 |
650 SEK | 2016-12-10 18:09 |
600 SEK | 2016-12-09 17:42 |
600 SEK | 2016-12-10 17:41 |
500 SEK | 2016-12-09 10:31 |
150 SEK | 2016-12-08 21:26 |
100 SEK | 2016-12-08 21:05 |
100 SEK | Startpris |