Fanerad. Med svarvade stolpar. Krönt med örn. Krönande dekor med lagning. (Höjd 127)
1 000 SEK | 2016-12-09 17:30 |
1 000 SEK | 2016-12-10 19:16 |
900 SEK | 2016-12-09 16:22 |
850 SEK | 2016-12-09 11:24 |
700 SEK | 2016-12-08 20:15 |
100 SEK | Startpris |