Blandteknik, "Smällkarameller", förlaga till julnummer. Monogramsignerad och daterad 46. (39x29)
1 400 SEK | 2016-12-11 11:59 |
1 300 SEK | 2016-12-10 21:20 |
1 100 SEK | 2016-12-10 21:12 |
500 SEK | 2016-12-09 05:10 |
300 SEK | 2016-12-10 11:25 |
100 SEK | Startpris |