Olja på pannå. A tergo signerad och daterad 2012. (49x40)
5 600 SEK | 2016-12-11 11:53 |
5 400 SEK | 2016-12-11 11:59 |
1 800 SEK | 2016-12-10 13:55 |
1 500 SEK | 2016-12-10 21:44 |
1 100 SEK | 2016-12-10 17:22 |
500 SEK | 2016-12-09 08:01 |
450 SEK | 2016-12-09 10:23 |
150 SEK | 2016-12-08 20:19 |
100 SEK | Startpris |