Verket signerat. Med klocknyckel. Slitage, skador. (Diameter 65mm)
700 SEK | 2016-12-11 09:28 |
650 SEK | 2016-12-11 07:56 |
600 SEK | 2016-12-11 02:05 |
350 SEK | 2016-12-10 12:40 |
250 SEK | 2016-12-10 09:44 |
100 SEK | Startpris |