Förgylld och mörkpatinerad brons. Krönt med urna. Nyckel och pendel finns. Ytslitage, fläckar, urtavla hårt nött. (Höjd 41)
2 300 SEK | 2017-01-08 07:44 |
2 200 SEK | 2017-01-08 11:56 |
1 900 SEK | 2017-01-07 16:49 |
600 SEK | 2017-01-06 14:29 |
550 SEK | 2017-01-06 14:02 |
500 SEK | 2017-01-05 18:41 |
200 SEK | 2017-01-05 20:13 |
100 SEK | Startpris |