Etsning, "Manor farm Sussex". Signerad, i plåten daterad 1929. Inramad. (19x25)
1 200 SEK | 2017-01-08 11:39 |
1 100 SEK | 2017-01-06 17:18 |
900 SEK | 2017-01-06 01:17 |
300 SEK | 2017-01-05 18:11 |
200 SEK | 2017-01-05 20:08 |
100 SEK | Startpris |