Näverburk med lock, med bemålad dekor. Signerad och daterad 1932. Kantspricka. (Höjd 15, längd 16)
650 SEK | 2017-01-08 11:56 |
600 SEK | 2017-01-07 21:34 |
600 SEK | 2017-01-08 11:54 |
500 SEK | 2017-01-06 09:07 |
100 SEK | 2017-01-05 18:59 |
100 SEK | Start price |