Ådringsmålad plåt, med låda i trä. Ytslitage, repor. (Höjd 55, bredd 50)
850 SEK | 2017-01-08 11:56 |
800 SEK | 2017-01-08 11:46 |
700 SEK | 2017-01-08 11:42 |
600 SEK | 2017-01-08 10:59 |
500 SEK | 2017-01-08 09:52 |
350 SEK | 2017-01-06 01:12 |
300 SEK | 2017-01-06 11:04 |
100 SEK | Startpris |