Färglitografi, motiv med fågel. Signerad och daterad 96. Numrerad. Inramad. (60x44)
500 SEK | 2017-01-08 11:48 |
450 SEK | 2017-01-08 11:47 |
100 SEK | 2017-01-06 00:12 |
100 SEK | Startpris |