Etsning, "Långhavs kraftverk". Signerad. Inramad. (19,5x24)
550 SEK | 2017-01-08 10:18 |
500 SEK | 2017-01-08 11:46 |
350 SEK | 2017-01-06 09:04 |
200 SEK | 2017-01-06 11:39 |
100 SEK | Startpris |