Färglitografier 4st, komposition. Signerade och numrerade. Inramade. (Rammått 33x39)
2 800 SEK | 2017-01-08 11:55 |
2 700 SEK | 2017-01-08 11:51 |
600 SEK | 2017-01-08 11:15 |
500 SEK | 2017-01-08 08:29 |
450 SEK | 2017-01-07 20:55 |
250 SEK | 2017-01-06 12:16 |
150 SEK | 2017-01-06 15:39 |
100 SEK | Startpris |