Olja på pannå, självporträtt. Signerad och daterad 1938. (39,5x32)
850 SEK | 2017-01-08 01:20 |
800 SEK | 2017-01-06 19:08 |
650 SEK | 2017-01-06 21:23 |
350 SEK | 2017-01-06 13:08 |
300 SEK | 2017-01-05 18:47 |
300 SEK | 2017-01-05 19:55 |
100 SEK | Startpris |