Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (60x42)
1 700 SEK | 2017-01-08 10:25 |
1 600 SEK | 2017-01-08 01:24 |
1 300 SEK | 2017-01-07 23:42 |
1 200 SEK | 2017-01-05 21:05 |
100 SEK | 2017-01-05 19:24 |
100 SEK | Startpris |