Akvarell, älvlandskap med figur. Signerad och daterad 1946. Inramad. (12x13)
1 800 SEK | 2017-01-29 11:11 |
1 700 SEK | 2017-01-29 11:19 |
1 100 SEK | 2017-01-29 10:00 |
500 SEK | 2017-01-28 19:09 |
350 SEK | 2017-01-27 18:56 |
100 SEK | 2017-01-27 09:32 |
100 SEK | Startpris |