Färgetsning, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (56x43)
950 SEK | 2017-01-28 14:37 |
900 SEK | 2017-01-29 10:32 |
800 SEK | 2017-01-29 09:09 |
550 SEK | 2017-01-29 00:39 |
350 SEK | 2017-01-28 09:43 |
300 SEK | 2017-01-28 09:38 |
200 SEK | 2017-01-27 05:51 |
150 SEK | 2017-01-26 22:23 |
100 SEK | 2017-01-26 20:26 |
100 SEK | Startpris |