Kopparstick, "Objekt Minnesota". Signerad och numrerad. Inramad. (59x44)
750 SEK | 2017-01-27 16:21 |
700 SEK | 2017-01-29 11:41 |
500 SEK | 2017-01-29 08:41 |
400 SEK | 2017-01-28 16:22 |
300 SEK | 2017-01-27 18:16 |
150 SEK | 2017-01-27 05:52 |
100 SEK | Startpris |