Parerskydd i mässing. Stämplad "Stadspolis". Slitage. (Längd 90)
700 SEK | 2017-01-28 23:19 |
650 SEK | 2017-01-27 07:08 |
400 SEK | 2017-01-26 20:36 |
100 SEK | Startpris |