Mässing. Rombformade droppbrickor. Signerade. Repor. (Längd 19)
800 SEK | 2017-01-29 11:56 |
800 SEK | 2017-01-29 11:56 |
350 SEK | 2017-01-28 12:11 |
200 SEK | 2017-01-27 14:28 |
150 SEK | 2017-01-26 21:52 |
100 SEK | Startpris |