Bronserad och förgylld. Urtavlan märkt E.Söderlund Uppsala. Krönt med korslagda facklor. Urtavla med färgslitage, glas med spricka. (Höjd 83)
850 SEK | 2017-01-29 07:57 |
800 SEK | 2017-01-29 07:49 |
600 SEK | 2017-01-27 17:57 |
550 SEK | 2017-01-27 10:11 |
100 SEK | 2017-01-26 19:46 |
100 SEK | Startpris |