Olja på pannå, stilleben. Signerad. Nedre hörn med smärre färgsläpp. (90x63)
4 800 SEK | 2017-01-29 11:55 |
4 600 SEK | 2017-01-29 11:13 |
3 600 SEK | 2017-01-29 10:10 |
3 000 SEK | 2017-01-28 23:02 |
1 000 SEK | 2017-01-27 01:18 |
1 000 SEK | 2017-01-27 21:31 |
550 SEK | 2017-01-26 22:30 |
350 SEK | 2017-01-26 20:07 |
100 SEK | Start price |