Olja på duk, figurscen. Signerad Louis Schultz. I bronserad ram. Något krackelerad. (33x45)
450 SEK | 2017-01-29 12:01 |
400 SEK | 2017-01-29 10:40 |
300 SEK | 2017-01-29 09:42 |
250 SEK | 2017-01-28 21:44 |
100 SEK | 2017-01-26 21:12 |
100 SEK | Startpris |