Olja på duk, interiör med kvinna och barn. Osignerad. Mindre märken, oramad. (42x37)
3 200 SEK | 2017-01-29 11:58 |
3 000 SEK | 2017-01-29 11:57 |
1 500 SEK | 2017-01-29 11:20 |
850 SEK | 2017-01-29 10:42 |
550 SEK | 2017-01-27 00:27 |
150 SEK | 2017-01-26 23:06 |
100 SEK | Startpris |