Furu, med smidesbeslag. Lås finns, nyckel saknas, slitage, enstaka skador. (Längd 58)
750 SEK | 2017-01-29 11:52 |
700 SEK | 2017-01-27 17:29 |
150 SEK | 2017-01-26 23:00 |
100 SEK | 2017-01-26 22:26 |
100 SEK | Startpris |