Träskuren figur. Signerad och daterad 1922. (Höjd 23)
700 SEK | 2017-01-26 21:06 |
650 SEK | 2017-01-29 09:47 |
400 SEK | 2017-01-29 08:02 |
150 SEK | 2017-01-26 21:08 |
100 SEK | Startpris |