Med dekor av fleuroner, maskaroner och blomster. Krönt med dekor av lejon. Kragade, kannelerade ben. Dekorskador, några lösa dekorer medföljer, senare bemålning, färgslitage. (Höjd 152, innerbredd 117, längd ca.104-200)
4 600 SEK | 2017-02-19 12:19 |
4 400 SEK | 2017-02-19 12:03 |
3 600 SEK | 2017-02-19 11:25 |
2 300 SEK | 2017-02-18 20:57 |
400 SEK | 2017-02-17 20:19 |
350 SEK | 2017-02-17 18:54 |
300 SEK | 2017-02-17 15:57 |
250 SEK | 2017-02-17 09:19 |
100 SEK | Startpris |