Fat, 1700-tal samt burk med lock, 18/1900-tal. Sprickor, nagg. (Fatets diameter 16)
200 SEK | 2017-04-02 01:21 |
150 SEK | 2017-04-02 01:10 |
100 SEK | 2017-04-01 18:42 |
100 SEK | Startpris |