Olja på pannå, komposition. Signerad. (68x56)
1 600 SEK | 2017-04-02 11:42 |
1 500 SEK | 2017-04-02 08:24 |
800 SEK | 2017-04-01 17:58 |
250 SEK | 2017-03-31 10:04 |
100 SEK | Startpris |