Ett fat med smärre kantnaggar, ett med lagningar. (Diameter 22)
900 SEK | 2017-04-02 11:06 |
850 SEK | 2017-04-01 19:02 |
800 SEK | 2017-04-01 12:51 |
750 SEK | 2017-04-01 12:56 |
450 SEK | 2017-03-31 20:07 |
250 SEK | 2017-03-31 13:52 |
200 SEK | 2017-03-31 10:14 |
100 SEK | 2017-03-30 22:21 |
100 SEK | Startpris |