Med dekor av fiskar. Signerad och numrerad. (Höjd 22, diameter 22)
900 SEK | 2017-04-02 11:58 |
900 SEK | 2017-04-02 11:59 |
700 SEK | 2017-04-02 11:57 |
300 SEK | 2017-04-01 09:40 |
100 SEK | Startpris |