Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (49,5x44,5)
900 SEK | 2017-04-02 10:26 |
850 SEK | 2017-04-02 10:59 |
500 SEK | 2017-04-02 07:17 |
200 SEK | 2017-04-01 08:03 |
150 SEK | 2017-03-31 17:26 |
100 SEK | 2017-03-31 07:25 |
100 SEK | Startpris |