Träsnitt, "Helig konung II". Signerad och numrerad. Daterad 1964. Passepartout med fläck. Inramad. (25x25)
700 SEK | 2017-04-02 11:25 |
650 SEK | 2017-04-02 10:20 |
600 SEK | 2017-04-02 10:10 |
500 SEK | 2017-03-31 15:34 |
400 SEK | 2017-03-31 14:03 |
100 SEK | 2017-03-31 04:44 |
100 SEK | Startpris |