Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Locket invändigt med kantnagg. (Bredd 27, höjd 20)
750 SEK | 2017-04-20 19:11 |
700 SEK | 2017-04-20 23:30 |
600 SEK | 2017-04-20 22:36 |
100 SEK | Startpris |