Olja på duk, mansporträtt. Signerad och daterad 1928. (44x29)
1 400 SEK | 2017-04-23 11:50 |
1 300 SEK | 2017-04-23 11:30 |
1 000 SEK | 2017-04-23 10:39 |
450 SEK | 2017-04-22 15:14 |
300 SEK | 2017-04-22 17:13 |
100 SEK | Startpris |