Kopparstick, "Balladen om Sir Hugh". Signerad och numrerad. Med dedikation. Inramad. (64x49)
600 SEK | 2017-04-22 19:27 |
550 SEK | 2017-04-21 21:12 |
400 SEK | 2017-04-22 12:08 |
150 SEK | 2017-04-21 18:23 |
100 SEK | Startpris |