Olja på pannå, gårdsbild. Signerad och daterad 30. (32x34)
250 SEK | 2017-04-23 11:29 |
200 SEK | 2017-04-23 11:26 |
100 SEK | 2017-04-21 07:23 |
100 SEK | Startpris |